+370 5 203 4977

UAB Viešųjų investicijų plėtros agentūros atstovai su Pakruojo miesto ir rajono gyventojais aptarė daugiabučių namų atnaujinimo galimybes

2014-02-14

2014 m. vasario 11 d. Pakruojo rajono savivaldybės patalpose įvyko renginys, kuriame su Pakruojo miesto ir rajono gyventojais buvo aptartos daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) galimybės bei su šiuo procesu susiję administraciniai, finansiniai ir ūkiniai klausimai. Į renginį susirinko daugiau nei 120 dalyvių. Viešųjų investicijų plėtros agentūros (VIPA) atstovai pakruojiečiams pristatė VIPA priskirtas funkcijas viešosios infrastuktūros modernizavimo procese, aptarė paraiškų daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) paskolai gauti teikimo tvarką bei atsakė į aktualiausius klausimus. Gyventojai ir projektų administratoriai aktyviai domėjosi skaičiuojamų palūkanų tvarka, projekto atsiperkamumo galimybe bei investicinių planų priežiūra.

 

Primename, kad VIPA, 2013 m. rugpjūčio 18 d. pasirašiusi sutartį su Europos investicijų banku, teikia paskolas, skirtas finansuoti daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) darbus pagal Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą, patvirtintą LR Vyriausybės.

Valstybės remiamos daugiabučių namų atnaujinimo programos tikslas ­– sudaryti palankias sąlygas butų savininkams atnaujinti ir modernizuoti daugiabučius namus bei gyvenamąją aplinką, užtikrinti efektyvią esamo būsto priežiūrą ir modernizavimą, garantuoti racionalų energijos išteklių naudojimą, mažinti sunaudojamos energijos sąnaudas ir išlaidas už šildymą.

Šią programą padedantis įgyvendinti JESSICA (Jungtinė Europos parama tvarioms investicijoms miestuose, angl. Joint European Support for Sustainable Investment in City Areas) instrumentas – tai Europos Komisijos ir Europos investicijų banko iniciatyva, skirta darnių miestų plėtros projektų investicijų skatinimui.

 

Visą informaciją apie teikiamų paskolų sąlygas galite rasti čia.

 

Taip pat kreipkitės telefonu (8 5) 203 4980 ir el. paštu daugiabuciai@vipa.lt.

 

 

 

 

 

<< Atgal