+370 5 203 4977

Viešojo ir privataus sektoriaus atstovai diskutavo apie Energijos efektyvumo fondo teikiamas galimybes

2015-03-05

Š. m. vasario 18 d. Finansų ir Energetikos ministerijos bei UAB „Viešųjų investicijų plėtros agentūra“ pasirašė trišalę sutartį, kuria įsteigtas Energijos efektyvumo fondas. Fondo veikla apims viešųjų pastatų energijos vartojimo efektyvumo didinimą ir gatvių apšvietimo sistemų modernizavimą. Informuoti potencialius pareiškėjus apie fondo veiklą kovo 5 d. buvo surengtas renginys – diskusija tema „ES investicijos į energijos vartojimo efektyvumą. Naujos galimybės 2014–2020 m.“

 

Renginys sulaukė daugiau nei 100 atstovų iš viešojo ir privataus sektoriaus. Dalyviai domėjosi Lietuvos energetikos situacija, jos būklės gerinimu, Energijos efektyvumo fondo taikomų finansinių priemonių, paskolų ir garantijų, sąlygomis.

 

Diskusijoje pranešimus skaitė Viešųjų investicijų plėtros agentūros generalinis direktorius Gvidas Dargužas ir  Energetikos ministerijos Šilumos ūkio ir energijos efektyvumo skyriaus patarėjas Mindaugas Stonkus. Diskusijoje dalyvavo žurnalo „Valstybė“ redaktorius Eduardas Eigirdas, Viešųjų investicijų plėtros agentūros Fondų valdymo skyriaus vadovė Kristina Gabartaitė, Lietuvos Savivaldybių asociacijos patarėja Aplinkos ir energetikos klausimais Agnė Kazlauskienė. Diskusiją moderavo žurnalistas Aurimas Perednis.

 

G. Dargužo pranešimą „Energijos efektyvumo fondas: centrinės valdžios pastatų ir gatvių apšvietimo modernizavimo galimybės“ galite atsisiųsti čia. 

 

M. Stonkaus pranešimą „Energijos efektyvumo fondo įkūrimo tikslai“ galite atsisiųsti čia. 

 

Taip pat kviečiame susipažinti su medžiaga iš Lietuvos ekonomikos konferencijos 2015, kur pranešimą skaitė Viešųjų investicijų plėtros agentūros Finansinių priemonių skyriaus ekspertas Žilvinas Kačiuška. Jo pranešimą „Daugiabučių, bendrabučių, gatvių apšvietimo, centrinės valdžios ir savivaldybių viešųjų pastatų moderniavimo apimtys“ rasite čia. 

 

<< Atgal