+370 5 203 4977

PRIIMTAS SPRENDIMAS PADIDINTI DNMF APIMTIS

2015-08-13

Informuojame, kad š.m. rugpjūčio 12 d. Daugiabučių namų modernizavimo fondo (toliau – DNMF) Priežiūros komitetas priėmė sprendimą papildomai skirti 50 mln. eurų DNMF, iš kurio yra finansuojami daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektai.

 

DNMF yra finansinė priemonė, kuri buvo sukurta padengti smarkiai išaugusią paklausą ir užtikrinti tarpinį finansavimą pereinant nuo ES struktūrinės paramos 2007-2013 m. periodo, prie 2014-2020 m. ES struktūrinės paramos periodo. DNMF fondui buvo skirta 30 mln. eurų ir šios finansinės priemonės valdytoju yra paskirta VIPA. Atsižvelgiant į priimtą sprendimą skirti papildomą finansavimą, fondo apimtis padidės iki 80 mln. eurų. VIPA veikdama kartu su Centrine projektų valdymo agentūra taip pat administruoja 30 mln. eurų JESSICA Kontroliuojančiojo fondo lėšomis teikiamą paramą. Bendra lėšų suma, skiriama daugiabučių namų modernizavimo projektų finansavimui, per VIPA administruojamas finansines priemones sieks 110 mln. eurų.

 

Šiuo metu yra rengiamas DNMF steigimo sutarties pakeitimas, kuriam įsigaliojus artimiausių metu bus tęsiamas naujų paskolos sutarčių pasirašymas ir daugiabučių namų modernizavimo projektų, kuriems buvo išsiųsti VIPA Įsipareigojimo raštai  ir yra nupirkti rangos darbai, finansavimas.

 

Daugiau informacijos skaitykite

http://www.am.lt/VI/index.php#a/16220

<< Atgal