+370 5 203 4977

Tęsiamas paskolos sutarčių pasirašymas ir daugiabučių namų modernizavimo projektų finansavimas

2015-09-16

Informuojame, kad š.m. rugsėjo 14 d. buvo pasirašytas Daugiabučių namų modernizavimo fondo (toliau – DNMF) sutarties pakeitimas, pagal kurį numatoma skirti papildomai 44 mln. eurų. Šiomis lėšomis bus finansuojami daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektai, o finansavimo sąlygos daugiabučių namų atnaujinimo paskoloms bus teikiamos iki 20 metų laikotarpiui su 3 proc. metinėmis fiksuotomis palūkanomis. 

 

Siekiant sklandaus renovacijos projektų įgyvendinimo ir laiku užtikrinamo projektų finansavimo artimiausiu metu bus tęsiamas paskolos sutarčių pasirašymas ir daugiabučių namų modernizavimo projektų, kuriems buvo išsiųsti VIPA Įsipareigojimo raštai  ir yra nupirkti rangos darbai, finansavimas.

 

Valstybės remiamos daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos tikslas – sudaryti palankias sąlygas butų savininkams atnaujinti ir modernizuoti daugiabučius namus bei gyvenamąją aplinką, užtikrinti efektyvią esamo būsto priežiūrą ir modernizavimą, garantuoti racionalų energijos išteklių naudojimą, mažinti sunaudojamos energijos sąnaudas ir išlaidas už šildymą.

<< Atgal