+370 5 203 4977

Kviečiame savivaldybes teikti prašymus dėl dotacijų skyrimo

2016-07-11

Savivaldybės, investuojančios į jų biudžetų išlaidas taupančius ir pajamas didinančius Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamus projektus, nuo liepos 11 d. gali teikti prašymus dėl dotacijų skyrimo jas administruojančiai UAB Viešųjų investicijų plėtros agentūrai (VIPA).

 

Dėl dotacijų į VIPA besikreipiančios savivaldybės turės pagrįsti, jog dėl įstatymuose nustatytų skolinimosi limitų neturi galimybės pasiskolinti ir užtikrinti ES lėšomis įgyvendinamų projektų bendrojo finansavimo. Šia priemone siekiama paskatinti savivaldybes aktyviau dalyvauti energetinio efektyvumo ir kitose programose, kurios įgyvendinamos, naudojant lengvatines paskolas ir garantijas.

 

Prognozuojama, kad per 2016 m. projektų finansavimui savivaldybėms prireiks apie 14 mln. eurų, o bendras numatomas savivaldybių nuosavo indėlio dydis pagal 2014–2020 m. veiksmų programos prioritetus sudarys 119 mln. eurų (skiriamos ES fondų lėšos sudaro 885 mln. eurų).

 

Prašymai gali būti pateikti vienu iš nurodytų būdų:

  • asmeniškai pristatyta pareiškėjo ar jo įgalioto asmens į VIPA;
  • pristatyta kurjerio;
  • atsiųsta registruotu laišku;
  • siunčiant registruotu laišku ar naudojantis pašto kurjerio paslaugomis, prašymo pateikimo data bus laikoma prašymo pateikimo paštui ar kurjeriui data ir laikas.

 

Prašymo formą rasite čia.

 

Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis į:

 

Paramos programų skyriaus vadovę Vaidą Lauruševičienę, tel. 8 5 203 4 890, el. paštas v.lauruseviciene@vipa.lt  

<< Atgal