+370 5 203 4977

Ugdykime Lietuvos ateities olimpiečius

2016-08-20

VIPA kartu su Finansų ministerija prieš kelias savaites prisijungė prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos ,,Už saugią Lietuvą”, siūlydama projektą ,,Ugdykime Lietuvos ateities olimpiečius!”. 

 

Rugpjūčio 20 d. buvo aplankytas Ukmergės rajono Tulpiakiemio kaime įsteigtas vaikų dienos centras. Susitikimo metu buvo ne tik pasidalinta sportine patirtimi, surengtos varžybos, bet ir vaikams padovanotos būtiniausios sportui priemonės. 

 

„Tikiuosi, kad toks neformalus bendravimas ir treniravimasis drauge su atvykusiais Finansų ministerijos ir jai pavaldžių institucijų specialistais, taps gražia tradicija, kuri gali padėti vaikams ugdyti svarbius socialinius įgūdžius.  Vaikams iš socialinės rizikos šeimų itin stinga bendravimo ir ryšio su suaugusiais, kurie jiems gali tapti savotišku pavyzdžiu. Ši Finansų ministerijos iniciatyva vertintina kaip tam tikra mentorystės programa, kuri šiandien laikoma itin efektyviu asmenybių ugdymo būdu“, – pažymėjo R. Budbergytė.

 

Tulpiakiemio vaikų dienos centro auklėtiniams padovanoti du dviračiai, kiekvienam vaikui atskira sportinė apranga, futbolo, krepšinio, tinklinio kamuoliai, badmintono raketės, lankai ir šokdynės. Šioms sporto priemonėms įsigyti naudoti savanoriškai Finansų ministerijos darbuotojų ir VIPA paaukoti pinigai. 

 

„Labai simboliška, kad tebevykstančių Rio de Žaneiro vasaros žaidynių metu olimpinė dvasia neaplenkia ir Tulpiakiemio kaimo vaikų dienos centro auklėtinių. Čia atvykome ne tik vaikams padovanoti nupirktas sportui reikalingas priemones, bet ir pabendrauti, paskatinti juos pamilti sportą, pasidalinti sportiniais patarimais. Sportiniai žaidimai moko kurti komandą, todėl sportas yra būdas sustiprinti tarpusavio bendravimą ir atkurti žmogiškąjį ryšį, kurio socialinės rizikos šeimų vaikams labiausiai trūksta“, – sakė finansų ministrė R. Budbergytė.

 

Daugiau informacijos rasite čia.

 

<< Atgal