+370 5 203 4977

Susitikimas su Kinų delegacija iš China Development Bank

2016-11-11

Vilniuje lapkričio 11 d. VIPA dalyvavo susitikime su China Development Bank (CDB) atstovais Zheng Zhijie, Wang Gefan, Li Xiaotao, Yang Feng, Li Xuecheng, Wei Yanrong, kurio metu buvo aptarta bendradarbiavimo su CDB iniciatyva, steigti Kinijos ir Centrinės ir Rytų Europos šalių tarpbankinę asociaciją. 

 

Susitikimo metu buvo pasidalinta įžvalgomis apie energijos efektyvumo rinkos augimo perspektyvas, investicijas bei finansavimą. Susitikimo dalyviai domėjosi, kaip sutelkti investicijas į energijos vartojimo efektyvumą rinkoje bei kokios galimos kliūtys tam, ką galima padaryti geriau ES, siekiant pritraukti privatų kapitalą, kas jau yra padaryta, kas prie to prisidėjo bei koks yra augimo potencialas energijos efektyvumo paslaugų rinkose.

 

CDB savo veiklą pradėjo 1994 m. Bankas tiesiogiai pavaldus Kinijos Vyriausybei. Įstatinis kapitalas – 64 mlrd. JAV dolerių. Pagrindinė veikla – piniginių lėšų pritraukimas infrastruktūros projektams bei jų finansavimas. Kinijoje daugiau kaip 60 proc. greitkelių ir geležinkelių projektų yra finansuojami šio banko. 

 

    

 

   

<< Atgal