+370 5 203 4977

Paskolų rizikos vertinimo specialistas (-ė)

2017-02-21

VIPA yra 4 metus veikianti finansų įstaiga, teikianti finansines paslaugas, įgyvendina ir administruoja finansines priemones, skirtas viešojo sektoriaus investicijoms, viešosios infrastruktūros, viešųjų paslaugų modernizavimui bei siekianti privačių investicijų pritraukimo į Lietuvą. VIPA plečia savo veiklą ir šiuo metu įmonei yra ieškomas: Paskolų rizikos vertinimo specialistas (-ė)

 

Reikalavimai:

Aukštasis išsilavinimas, mažiausiai 2- jų metų paskolų rizikos vertinimo patirtis, anglų kalbos mokėjimas, ES ir LR teisės aktų išmanymas, ekspertinio vertinimo patirtis

 

Jūs būsite atsakingas(-a) už VIPA organizacijos kredito rizikos vertinimo tvarkų, procedūrų bei dokumentų kūrimą ir rengimą. Kursite klientų mokumo vertinimo modelius, vertinsite jų nemokumo tikimybę. Taip pat vertinsite VIPA paskolų portfelio rizikas ir rengsite su tuo susijusias ataskaitas bei apskaičiuosite atidėjimus paskoloms. 

Tikimės, kad jūs gebate logiškai mąstyti ir analizuoti turimą informaciją. Gebate priimti sprendimus savo atsakomybių srityje bei lengvai prisitaikote prie besikeičiančių sąlygų. Esate atidus (-i) detalėms, bei puikiai planuojate ir organizuojate savo darbo laiką. 

Šiai pozicijai yra būtinas  aukštasis išsilavinimas (matematikos, ekonomikos, finansų ir bankininkystės srityse); ne mažesnė nei 2 metų patirtis finansų įstaigoje vertinant paskolų rizikas ir kuriant klientų mokumo vertinimo modelius; ES ir LR teisės aktų, reglamentuojančių finansų bei kredito įstaigų veiklą, išmanymas; Bazelio reikalavimų išmanymas; paskolų vertinimo taisyklių ir abejotinų aktyvų vertinimo, grupavimo ir specialiųjų atidėjimų sudarymo nuostatų išmanymas, taip pat tikimės, jog kalbate lietuvių ir anglų kalbomis.

Jūsų privalumas bus ekspertinio vertinimo patirtis. 

Įmonė suteikia visas darbui reikalingas priemones (darbo vieta, kompiuteris), mėnesinį atlyginimą, priklausantį nuo Jūsų turimų kompetencijų ir patirties. Taip pat nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimo galimybes. VIPA pasižymi gera vidine atmosfera, puoselėja profesionalumą, savitarpio supratimą ir bendradarbiavimą bei vieningumą, siekiant ambicingų tikslų.

 

Jeigu Jūs susidomėjote šia darbo pozicija, prašome siųsti savo CV el. paštu: vaida@hill-baltic.eu .

Jūsų kandidatūros lauksime iki kovo 5 dienos. 

<< Atgal