+370 5 203 4977

VIPA Žešuve diskutavo apie naujausias pastatų atnaujinimo technologijas

2017-03-24

2017 m. kovo 20-22 dienomis VIPA atstovai dalyvavo tarpregioniniame susitikime Žešuve, Lenkijoje su Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo programos Interreg Europe projekto „Inovatyvaus, anglies dioksido kiekį mažinančio, pastatų atnaujinimo skatinimas Europos regionuose“ (BUILD2LC)  partneriais.

 

Tai jau buvo ketvirtasis projekto partnerių susitikimas, į kurį buvo pakviesti ir ekspertai, turintys patirties įgyvendinant statybos sektoriaus programas, finansuojamas ES fondų lėšomis, tarptautinio bendradarbiavimo projektus bei kitų suinteresuotų šalių atstovai. Į susitikimą kaip VIPA susijusių šalių atstovai vyko Aplinkos ministerijos Statybos ir teritorijų planavimo departamento direktorius Marius Narmontas bei VšĮ Būsto energijos taupymo agentūros Projektų įgyvendinimo skyriaus vedėjos pavaduotojas Marius Smaidžiūnas.

 

Susitikimo metu projekto dalyviai bei susijusių šalių atstovai pasidalijo gerosiomis praktikomis, pasiekimais plėtojant ir tobulinant statybos sektoriaus veiklas, siekiant padidinti energijos efektyvumą bei mažinti energijos suvartojimą. Taip pat buvo skirtas didelis dėmesys diskusijoms apie galimybes skatinti profesionalumą statybos sektoriuje, didinti šiame sektoriuje dirbančių darbuotojų profesinius įgūdžius.  

 

Diskusijos pranešimus rasite čia.

 

<< Atgal