+370 5 203 4977

VIPA atstovai dalyvavo susitikime su Hungarian Development Bank atstovais

2017-05-23

Vilniuje gegužės 23 d. VIPA kartu su LR Finansų ministerija ir Europos investicijų banku dalyvavo susitikime su Hungarian Development Bank atstovais Zátrok Ildikó, Németh Gabriella, Taba Szabolcs, kurio metu pristatė institucijų veiklas, patirtį, finansavimo sritis bei pasidalino gerąja patirtimi, planuojant, vystant, finansuojant ir įgyvendinant projektus, pristatė ateities planus bei aptarė bendradarbiavimo galimybes.

 

Hungarian Development Bank – tai valstybinis bankas, kuris skatina finansinį augimą ir vystymąsi Vengrijoje, remia valstybės ilgalaikius plėtros planus, siūlant paprastus ir aiškius finansinius sprendimus, rūpinasi teikiamų paslaugų kokybe ir aptarnavimu. Pagrindinė banko užduotis – didinti investicijas ir plėtrą, mažinti atotrūkį į infrastruktūrą, skatinti Vengrijos verslo plėtrą tiek Vengrijoje, tiek užsienyje, skatinti technologinę ir aplinkos apsaugos plėtrą, energijos efektyvumą ir užimtumą bei tokiu būdu aktyviai prisidėti prie Vengrijos konkurencingumo tarptautiniame kontekste. Daugiau informacijos rasite čia

 

Organizuoto vizito metu VIPA atstovai domėjosi Nacionalinių skatinamojo finansavimo institucijų veiklos vystymo organizavimo patirtimi bei kūrimu, energijos efektyvumo schemų veikimo principais. Taip pat susitikimo metu buvo pasidalinta įžvalgomis apie energijos efektyvumo rinkos augimo perspektyvas, investicijas bei finansavimą. 

 

Susitikimo metu pristatyti pranešimai:

 

 

<< Atgal