+370 5 203 4977

Geriausių projektų rinkimai "Europos burės" 2017

2017-06-19

Jau devintą kartą LR finansų ministerija organizuoja geriausių Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burių“ – rinkimus ir apdovanojimus. ,,Europos burių“ rinkimais siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausią vertę žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei duodančius Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamus projektus.

 

Burės – Europos Sąjungos struktūrinių investicijų, suteikiančių galimybę judėti pirmyn, kurti gražesnį, patogesnį gyvenimą kiekvienam iš mūsų, skatinti inovacijas, darbo vietų kūrimą, ekonomikos augimą, sparčiai gerinti sąlygas dirbti ir investuoti Lietuvoje, simbolis.

 

Šiais metais siekiame atkreipti dėmesį į didžiausią pridėtinę vertę turinčius, inovatyviausias idėjas įgyvendinančius projektus, kuriančius šiuolaikišką aplinką, suteikiančius galimybę augti projektus.

 

2014-2020 m. ES fondų lėšomis įgyvendinama beveik 4500 projektų, kuriais siekiama pagerinti gyvenimą Lietuvoje. Tai padaryti yra gausybė būdų, ir svarbu, jog žmonės būtų supažindinti su kuo didesne jų įvairove. Galbūt Jūs prisidedate prie didžiulių pokyčių, į kuriuos reikėtų atkreipti daugiau dėmesio? Nesvarbu, ar kalbame apie naujausių technologijų įvedimą į Lietuvos rinką, ar apie socialines paslaugas tiems, kuriems labai reikia visuomenės dėmesio – ES fondų investicijos skirtos visapusiškam gyvenimo mūsų šalyje gerinimui.

 

 Pažangiausių ir aktualiausių 2014-2020 m. laikotarpio ES fondų projektų rinkimuose „Europos Burės 2017“ registravo savo projektus šioms „Europos burės 2017“ nominacijoms:

 

1. Už investicijas į žmogų

2. Už proveržį į užsienio rinkas

3. Už inovatyviausius sprendimus

4. Už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą 

 

Konkursui "Europos Burės" 2017 buvo pateikti 24 projektai 4 kategorijose. Komisija atrinko 12 projektų, iš kurių nugalėtoją rinksite Jūs! Balstuoti galite čia.

 

Nugalėtojai bus apdovanoti "Europos burės" 2017 apdovanojimų ceremonijoje, kuri vyks birželio 29 d., 14.30, Raudondvario dvare (Raudondvaris, Kauno r.)

 

Daugiau informacijos apie renginį bei registraciją į renginį rasite čia

<< Atgal