+370 5 203 4977

VIPA atstovai dalyvavo susitikime su partneriais iš Lenkijos

2017-06-22

2017 m. birželio 19 - 21 dienomis VIPA atstovai dalyvavo pagal Europos Komisijos programą „TAIEX-REGIO Peer 2 Peer“ susitikime su partneriais iš Varšuvos, Lenkijoje.

 

TAIEX programa pradėta vykdyti 1996 metais, kuria siekiama stiprinti viešojo administravimo sektorių, įgyvendinti ES teisės reikalavimus, užmegzti kontaktus ir skatinti ryšius su atitinkamomis ES šalių narių institucijomis, numatyti tolimesnius bendradarbiavimo per ES Dvynių programas galimybes. Daugiau informacijos apie šią programą galite pasiskaityti čia.

 

Susitikimo metu parteriai iš Lenkijos ekonominės plėtros ministerijos pasidalino Lenkijos gerąja praktika įgyvendinat energinio efektyvumo viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės (PPP) projektus. Lenkijos ekonominės plėtros ministerija VIPA atstovus supažindino su savo patirtimi bei pagrindinėmis gairėmis kuriant PPP partnerystę bei potencialias problemas ir iššūkius su kuriais buvo susidurta įvairiuose PPP projektų įgyvendinimo etapuose. Vizito metu taip pat buvo aplankyti jau įgyvendinti Lenkijos PPP projektai Karčevo bei Zgiešo miestuose.

 

 

 

<< Atgal