+370 5 203 4977

Per mažiau nei 5 minutes išsiaiškinkite, ar ETPT modelis yra Jums tinkamas

2017-11-08

Priimti sprendimą dėl Energijos vartojimo efektyvumo sutarties sudarymo ir energijos taupymo paslaugų teikėjo samdymo nėra paprasta. Toks sprendimas reikalauja techninio, finansinio ir teisinio išmanymo (angl. “know-how”). Laimei, į pagalbą galima pasitelkti patyrusius ir nepriklausomus ETPT konsultantus. Ilgametė UAB Viešųjų investicijų plėtros agentūros (VIPA) darbo kartu su ETPT konsultantais patirtis Europoje parodė, kad tai yra neatsiejama ir būtina grandis tarp kliento ir privačių tiekėjų. Patyrusių ETPT konsultantų dėka paspartinamas energinio efektyvumo projekto įgyvendinimas bei efektyvus lėšų panaudojimas. Naudodami interaktyvų ETPT poreikio įvertinimo įrankį, Jūs iš karto galėsite susisiekti su VIPA atsovais

Interaktyvus Energijos taupymo paslaugų teikimo (ETPT) poreikio įvertinimo įrankis padeda pastato savininkui ir (ar) naudotojui nustatyti, ar jų valdomas pastatas yra tinkamas Energijos vartojimo efektyvumo sutarties sudarymui. 
Užpildę klausimyną, gausite pirminį įvertinimą, paremtą Jūsų pateiktais atsakymais, kurio metu Jums bus pateikti galimi energijos vartojimo efektyvumo didinimo variantai, padėsiantys nuspręsti – ar ETPT modelis tinkamas Jūsų pastatui. 
Įrankis buvo sukurtas bendradarbiaujant su Nyderlandų verslumo agentūra (RVO.nl), kaip vienas iš tarptautinio projekto „guarantEE“ tikslų. Šią interaktyvią priemonę naudoja net 14 „guarantEE“ projekte dalyvaujančių partnerių šalių. 


Per mažiau nei 5 minutes išsiaiškinkite, ar ETPT modelis tinkamas Jums. Išmėginkite Interaktyvų ETPT poreikio įvertinimo įrankį jau dabar ir visiškai nemokamai!  


Įrankį rasite čia.


Taip pat kviečiame peržiūrėti informacinį video apie minėtą įrankį adresu https://youtu.be/AKfpNH00GwI


ETPT poreikio įvertinimo įrankis sukurtas guarantEE projekto, finansuojamo Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Horizontas 2020“ lėšomis, metu. Projektas guarantEE skatina energijos vartojimo efektyvumo sutarčių sudarymą viešajame ir privačiame sektoriuose:

►siūlydamas inovatyvias energijos vartojimo efektyvumo sutarties galimybes privačiai ir nuomojamai infrastruktūrai,
►pritaikydamas energijos taupymo paslaugų sutartis privataus sektoriaus klientų poreikiams,
►teikdamas patyrusių ekspertų pagalbą, įgyvendinat pilotines energijos vartojimo efektyvumo sutartis.

Daugiau apie guarantEE projektą  http://guarantee-project.eu/ltu/ 

<< Atgal