+370 5 203 4977

Skelbiama registracija į „Europos burės 2018" apdovanojimus

2018-03-08

Jau dešimtą kartą LR Finansų ministerija organizuoja geriausių Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burių“ – rinkimus ir apdovanojimus. ,,Europos burių“ rinkimais siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausią vertę žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei duodančius Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamus projektus.

Burės – Europos Sąjungos struktūrinių investicijų, suteikiančių galimybę judėti pirmyn, kurti gražesnį, patogesnį gyvenimą kiekvienam iš mūsų, skatinti inovacijas, darbo vietų kūrimą, ekonomikos augimą, sparčiai gerinti sąlygas dirbti ir investuoti Lietuvoje, simbolis.

Šiais metais siekiame atkreipti dėmesį į didžiausią pridėtinę vertę turinčius, inovatyviausias idėjas įgyvendinančius projektus, kuriančius šiuolaikišką aplinką, suteikiančius galimybę augti projektus.

 

Kviečiame jus dalyvauti jubiliejiniuose geriausių 2014–2020 m. laikotarpio ES fondų projektų rinkimuose „Europos burės 2018“ ir registruoti savo projektą vienai iš nominacijų:

 

1. Už investicijas į žmogų

2. Už proveržį į užsienio rinkas

3. Už suteiktas galimybes augti

4. Už inovatyviausius sprendimus

5. Už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą

6. Už įdomiausią smulkaus verslo projektą

7. Už Baltijos jūros regiono stiprinimą

 

Registracija pratęsiama iki kovo 14 d.

 

Registracijos formą rasite čia

 

Kvietimą dalyvauti galite parsisiųsti čia.

<< Atgal