+370 5 203 4977

Konferencijoje diskutuota apie viešosios infrastruktūros modernizavimą

2018-04-20

2018 m. kovo 29 d. portalas SA.lt, kartu su VIPA, kaip partneriu, organizavo konferenciją „Viešosios infrastruktūros atnaujinimas.  Energinis efektyvumas“, kurioje su dalyviais diskutavo apie siekį Lietuvoje didinti energinį efektyvumą per viešosios infrastruktūros bei daugiabučių namų atnaujinimą. Konferencijos metu buvo aptarta minėtos infrastruktūros modernizavimo eiga, perspektyvos bei kaip turėtų būti elgiamasi atnaujinant tokius pastatus. Didelis dėmesys buvo skirtas finansavimo modelių aptarimui.

 

VIPA  atstovai konfernecijos dalyvius supažindino ne tik šiuo metu VIPA teikiamos viešosios infrastruktūros ir daugiabučių namų projektų finansavimo galimybėmis, bet  ir pateikė artimiausius tokių projektų  finansavimo planus. 


Su konferencijos pranešimais galite susipažinti čia

 

Renginio dalyviams taip pat buvo pristayta Europos teritorinio bendradarbiavimo programos „Interreg Europe“ projekto BUILD2LC dalies „Inovatyvaus, anglies dioksido kiekį mažinančio, pastatų atnaujinimo skatinimas Europos regionuose“ (angl. Boosting Low Carbon Innovative Building Rehabilitation in European Regions) parterių patirtis energijos taupymo projektų finansavime ir vystyme.

 

Daugiau informacijos apie BUILD2LC projektą galima rasti čia.


Kita konferencija įvyks 2018 m. balandžio 26 d. parodoje RESTA. Daugiau infromacijos apie konferenciją ir registracijos formą rasite čia. 

 

Kviečiame dalyvauti.

<< Atgal