+370 5 203 4977

Kviečiame į renginį "Investicijų planas Europai: konsultacijos Lietuvos MVĮ, savivaldybėms ir konsultantams"

2018-05-10

Europos investicijų patariamasis centras, bendradarbiaudamas su Europos Komisija, UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) ir UAB „Viešųjų investicijų plėtros agentūra“ (VIPA) 2018 m. gegužės 15 d. organizuoja renginį „Investicijų planas Europai: konsultacijos Lietuvos MVĮ, savivaldybėms ir konsultantams“.

 

Renginio metu vyks dvi paralelinės sesijos:

 

Pirmoji renginio sesija bus skirta šalies labai mažoms, mažoms bei vidutinėms įmonėms (MVĮ). Čia daugiausia dėmesio bus skiriama iššūkiams, su kuriais susiduriama pristatant verslo planus potencialiems investuotojams. Renginio dalyviai taip pat bus supažindinti su galimybėmis derinti įvairias finansines priemones skirtas MVĮ. Šioje sesijoje taip pat bus aptarti su investicijomis į mokslinius tyrimus ir inovacijas susiję klausimai, galimos rizikos ir galimybės. Sesijoje taip pat bus aptarta, kur ieškoti partnerių ir kaip rasti tinkamas paramos programas, skirtas finansuoti inovatyvius projektus.

 

Antroji paralelinė sesija bus skirta energijos vartojimo efektyvumo programai bei energijos taupymo paslaugų teikėjų (ETPT/ESCO) ir lengvatinių paskolų skirtų energijos vartojimo efektyvumo vystymui. Šioje sesijoje, skirtoje savivaldybėms, energetikos ir komunalinių paslaugų įmonėms bei konsultantams, bus kalbama apie ETPT paslaugas ir paskolas, skirtas Centrinės valdžios viešiesiems pastatams atnaujinti (modernizuoti). Taip pat bus pristatytos naujos Eurostato gairės dėl finansavimo, susijusio su nebalansiniais įsipareigojimais bei naujas ENEF finansavimo modelis, derinamas su grąžinamąja subsidija. Sesijos metu bus pristatyti kaimyninių šalių gerosios praktikos pavyzdžiai, atvejų analizė bei aktualiausi klausimai.
 

Renginys nemokamas, jo metu numatomas sinchroninis vertimas (anglų/lietuvių kalbomis). 

 

Renginio data ir vieta – 2018 m. gegužės 15 d.  "Pirklių klubas", Gedimino pr. 35., Vilnius ilnius.

 

Renginio programą rasite čia

 

Būtina išankstinė registracija. Registracijos formą rasite čia

 

<< Atgal