+370 5 203 4977

Daugiabučių namų modernizavimo (atnaujinimo) finansavimo tempai auga

2018-10-01

Viešųjų investicijų plėtros agentūra (VIPA) jau priėmė teigiamus sprendimus dėl 100 paraiškų, patvirtintų VšĮ Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) ir pateiktų VIPA dėl paskolos gavimo pagal 2017 m. spalio 2 d. paskelbtą LR Aplinkos ministerijos kvietimą teikti paraiškas daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti) (toliau – Kvietimas). Iki šios dienos pagal Kvietimą VIPA yra pateiktos 278 paraiškos už 121 mln. Eur.
 

Įvertinus paraiškas, atvertas kelias daugiabučių finansavimui daugiau nei už 44 404 568 Eur. Atsižvelgiant į toliau augantį daugiabučių namų modernizavimo (atnaujinimo) finansavimo poreikį, VIPA ir toliau sėkmingai ieško finansavimo šaltinių, kurie padės užtikrinti šio proceso tęstinumą. Šiuo metų yra deramasi su potencialiais investuotojais dėl VIPA valdomo Daugiabučių namų modernizavimo fondo, finansuojamo Europos regioninės plėtros fondo lėšomis (toliau - DNMF) papildymo naujomis investicijomis.
 

Daugiau informacijos apie VIPA lengvatinių paskolų suteikimą iš DNMF daugiabučių namų modernizavimui (atnaujimui) galite rasti paspaudę ant šios nuorodos.

<< Atgal