+370 5 203 4977

VIPA suteikia paskolas viešojo sektoriaus institucijoms infrastruktūros projektams finansuoti finansines priemones (pvz. paskolas).

 

Paskola yra tvari finansinė priemonė, kuri yra orientuota į efektyvų viešųjų lėšų panaudojimą, objektyvų viešojo sektoriaus projektų poreikio ir atsiperkamumo įvertinimą, bei priemonių tęstinumo užtikrinimą. Kreditorių suteiktos paskolos planuojamos nukreipti į viešojo sektoriaus infrastruktūros finansinių priemonių įgyvendinimą.

 

Paraiškos teikėjai: viešasis sektorius (savivaldybės, valstybinės ir savivaldybės įmonės).

 

Finansinė priemonė: paskola. Paskolos sąlygos – apimtis, palūkanos, trukmė, grąžinimo terminai ir t.t. nustatomi individualiai.

 

Finansinė priemonių užtikrinimo priemonės: priklausomai nuo finansuojamų sektorių ir veiklų VIPA gali pasiūlyti įvairias alternatyvas mažinančias kreditorių riziką.

 

Priemonės tikslas: skatinti viešojo sektoriaus infrastruktūros plėtrą, teikiant finansines priemones viešojo sektoriaus objektams. Tokiu būdu yra užtikrinamas trūkstamas projekto finansavimas ir pritraukiamos privačios lėšos.

 

 

 

Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis į: Justiną Bučį, tel. (8 5) 203 4 664 j.bucys@vipa.lt ir Gytį Žakevičių tel. (8 5) 203 4 980 g.zakevicius@vipa.lt